Pronájem bytu 2+1 v ul. Evropská,

Liboc, Praha 6

15 500,-

                 + poplatky

Velikost: 65 m²

Dispozice: 2+1

Tento příjemný a klidný byt čeká na nové nájemce! Byt se nachází v cihlovém domě v dobré lokalitě v Praze 6, Liboci - kousíček od Divoké Šárky, kde můžete odpočívat s rodinou a dětmi, zaběhat si, projet se na kole nebo si třeba vychutnat procházku s pejskem.

Byt se nachází ve zvýšeném 1. nadzemním podlaží. Dispozičně je řešený jako 2+1, s celkovou plochou 65 m2. Skládá se z obývacího pokoje, ložnice, kuchyně, koupelny,  WC, komory a vstupní haly. Dva pokoje jsou průchozí, obývací pokoj je velký cca 22,5 m2, ložnice cca 14,6 m2. Oba pokoje jsou orientované do tiché neprůjezdné uličky. Kuchyň o velikosti cca 10,2 m2 je vybavena kuchyňskou linkou a je orientovaná do ulice Evropská. Nabízí tak krásný výhled na Divokou Šárku. Koupelna s vanou a WC jsou oddělené, pro uskladnění věcí je v bytě komora.

Byt je po častečné rekonstrukci v dobrém stavu. Provedená výměna elektrických rozvodů, nové stoupačky, nové trubky, nové obklady a dlažba, vymalováno, v bytě jsou eurookna s žaluziemi a parkety.

Přímo před domem lze bezproblémově zaparkovat auto, jsou zde modré zóny a zóny s placeným parkováním.

V okolí je veškerá občanská vybavenost, dobrá dopravní dostupnost.
Elektřina a plyn budou přepsané na nájemce - poplatky jsou nízké.
 
Pokud cítíte, že je tento byt právě pro Vás, neváhejte mě kontaktovat na emailu, telefonu nebo pomocí formuláře níže. Prohlídku vřele doporučuji.

+420 776 464 096

iryna.bezugla@re-max.cz

Kontakt

Líbí se Vám tato nemovitost a chcete vědět více?
Pojďme Vám zařídit osobní prohlídku.
Stačí mě kontaktovat.