Mé služby pro Vás

Podívejte se, s čím Vám mohu pomoci.

Online odhad

Zpracování online odhadu ceny vaší nemovitosti.

Prodej nemovitostí

Zajištění prodeje nemovitostí od A do Z.

Homestaging

Kompletní zajištění homestagingu.

Výkup nemovitostí

Zajistím pro vás výkup nemovitosti.

Úvěrování

Nejvýhodnější úvěr? I s úvěry se na mě obracejte.

Videoprohlídky

Jdu s trendem videa, proto zajišťuji také videoprohlídky.

Dědické řízení

Poradím s převodem pozůstalosti.

Rady a tipy

Potřebujete poradit? Neváhejte se na mě obrátit.

Reference

Dobrý den přeji, paní Bezugla nám pronajala prostor, ve kterém žijeme a musím říci, že si nemůžeme na nic stěžovat. Rychlá a profesionálni komunikace, lidskost a ochotatu tu rozhodně nechybí. Maximálně doporučuji!

Michael BeranNájemník nemovitosti

Irynu už znám poměrně dlouho. Vždy si ji pamatuju jako usměvavou a vstřícnou ženu, která je ochotna komukoliv pomoct. Je dobrým společníkem a pilným pracantem ve všem, co dělá. V jakékoliv práci, kde byla, se chovala profesionálně a vždy odváděla maximum. Vím, že se na ni můžu kdykoliv s důvěrou obrátit.

Jakub Lysoněk

Paní Bezugla je velmi milá a vstřícná žena, která mi už několikrát v minulosti dobře poradila v oblasti financí, hypoték a realit. Má skvělý přehled a také trpělivost i s náročnější klientelou. Je mi vždy potěšením s paní Bezuglou spolupracovat.

David Lín

Již nějakou dobu mám tu čest vést Irynu v našem společném týmu REMAX. Upřímně rád přiznávám, že je velkým přínosem našeho týmu. Je profesionální, cílevědomá, ale také lidská a citlivá. Všechny své realitní případy řeší nejen hlavou, ale také srdcem a vždy se snaží svým klientům přinést užitek a být jejich pomocníkem a rádcem. O tom, že svou ráci dělá velmi dobře svědčí i veskrze kladné reference na její práci. Jsem opravdu rád, že je Iryna součástí REMAX Partner.

Jiří Chudoba

Kontakt

Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Máte zájem o spolupráci?

Potřebujete si něco ujasnit?