Prodej nemovitostí

Specializuji se na prodej rodinných domů, bytů, pozemků a komercí na území Prahy i Středočeského kraje.

Jaký je postup prodeje? 

1. Tržní analýza

Společně se podíváme na tržní analýzu, po které zjistíme za kolik se dá daná nemovitost opravdu prodat. Cena nesmí být ani vysoká, ani moc nízká. Musí být tak akorát.

2. Prezentace

Nesmíme zapomenout na kvalitní prezentaci. Fotograf, kameraman, designérka, grafik a já. Společně dokážeme Vaši nemovitost připravit k prodeji a ukázat jí světu v tom nejlepším světle.

3. Pravidelný report

Vždy budete v obrazu co se s Vaší nemovitostí právě děje. Kolik lidí se nám podařilo oslovit, kolik lidí se nám ozvalo a kolik lidí se přišlo podívat na prohlídku.

S čím ještě můžete počítat?

  • Neomezené konzultace
  • Nastavení plánu prodeje
  • Prohlídky a komunikace se zájemci
  • Veškerý právní servis
  • Advokátní úschova
  • Přepis energií a předání nemovitosti

Prezentace mých nemovitostí

Ať už je to dům, byt nebo pozemek a je daná nemovitost před nebo po rekonstrukci, já a můj tým si poradíme se vším!

Klikněte na tlačítko níže, vyplňte krátký formulář a společně náplánujeme prodej i té Vaší nemovitosti.

Často kladené otázky

Jaká je Vaše provize pokud přes Vás chci prodat nemovitost?

Mé provize jsou velmi individuální. Záleží na okolnostech a na náročnosti prodeje. Ale nemusíte se bát, neliší se od provizí za které prodávají ostatní realitní makléři. Rozmezí je 3-5% z prodejní ceny. Dělám více ale za stejnou cenu jako konkurence.

Musíte mít exkluzivní smlouvu?

Ano, v RE/MAX-u děláme pouze exkluzivně. Ale nemusíte se bát exkluzivity delší než 3 měsíce. Můžete si mě vyzkoušet třeba jen na 1 měsíc, pokud neprodáme a spolupráce Vám bude stále vyhovovat, můžeme ve spolupráci pokračovat. Žádné sankce ani pokuty za ukončení této smlouvy neplatíte.

Co se stane když si v průběhu spolupráce seženu zájemce sám?

Dostanete slevu z provize ve výši 25%. My dojedeme celý zbylý proces prodeje jako je právní servis, přepis energií atp. Necháváme si vždy jen to, na co máme opravdu nárok.

Kdy je splatná Vaše provize?

Naše provize je splatná až v momentě kdy se prodávaná nemovitost přepíše na nového majitele a vy dostanete peníze z prodeje. Nemusíte se tak bát že budete muset něco platit něco dopředu.

Budete dělat na prodeji mé nemovitosti sám?

Určitě ne, pomalu v každé etapě prodeje spolupracuji s profíkem ve svém oboru. Na focení si beru fotografa a designérku, na přípravě smluv spolupracuji s právníkem.

Platím Vám něco i když mou nemovitost neprodáte?

Upřímně, moc se mi nestává že bych něco neprodak. Pokud však k této situaci dojde, neplatíte mi nic. Nárok na odměnu mám jen pokud úspěšně prodám.

Musím platit něco v průběhu spolupráce?

Nemusíte. Veškeré náklady jdou za mnou, dokud úspěšně neprodám, či nepronajmu.

Není čas ztrácet čas.

Neprováhejte možnost prodat svou nemovitost za maximální cenu. Klikněte na tlačítko vedle, vyplňte formulář a domluvíme se na další postupu. Poptávka je zcela nezávazná. 

 

Kontakt

Chcete prodat nebo pronajmout nemovitost?
Máte zájem o spolupráci?

Potřebujete si něco ujasnit?